Веселата вдовица-премиерни спектакли 30, 31 март и 6 април

Модератор: Марияна Арсенова

Веселата вдовица-премиерни спектакли 30, 31 март и 6 април

Мнениеот Марияна Арсенова » Пон Мар 26, 2012 9:31 am

Здравейте, приятели! Отдавна не съм писала, но натовареността в момента в театъра е много голяма. Репетициите по спектакъла на "Веселата вдовица" изискват изключително много време и отдаденост. Работата с гост-режисьора от Московската оперета Инара Гулиева е едновременно и удоволствие, и тежко натоварване и несравним урок по актьорско майсторство. Искрено се надявам, че всичките ни усилия ще бъдат възнаградени с успех и че до вас, несравнимата публика, ще достигне голяма част от това, на което тя ни учи, като представител на великата руска оперетна школа. С удоволствие ви каня на премиерните спектакли на 30 и 31 март и на 6 април. Желая на всички здраве и много успехи!
Аватар
Марияна Арсенова

Re: Веселата вдовица-премиерни спектакли 30, 31 март и 6 апр

Мнениеот Гост » Пон Мар 26, 2012 9:38 am

zdraveite g-jo Arsenova, s netarpenie chakame Veselata Vdovica! Vzeli sme si ve4e bileti, za petak, nadqvame se da uchastvate togava, zashtoto nemojaha da ni kajat na koq data ot premierite shte uchastvate! Pozdravi i Na DOBAR CHAS!
Гост

Мнениеот irena » Пон Мар 26, 2012 9:40 am

Здравейте, да и мен ме интересува на коя дата ще участвате Вие! Държа да гледам Вас! Поздрави за целия труд който влагате и ще чакаме с нетърпение блестящата Ви изява! НА ДОБЪР ЧАС!
irena

Мнениеот Гост » Пон Мар 26, 2012 10:07 am

Здравейте! Страхотно и аз вече имам билети, надявам се в петък да участвате Вие, на добър час и Успехи!
Гост

Мнениеот димова » Пон Мар 26, 2012 10:10 am

На Добър Час! Ще се насладя с удоволствие на таланта Ви! Поздрави
димова

Мнениеот Гост » Пон Мар 26, 2012 11:47 am

Ubedena sam che shte bade neveroqtna premiera, shtom Vie shte uchastvate! Strahotni ste! Na dobar chas, shte bada tam i shte se naslajdavam ot sarce, kakto vinagi! Blagodarq ot sarce che pravite vsichko tova za nas - publikata poklon i upehi!
Гост

Мнениеот Гост » Пон Мар 26, 2012 12:21 pm

Там съм! Със сърце и душа!
Гост

Мнениеот nikolova » Пон Мар 26, 2012 12:33 pm

s nai-golqmo udovolstvie shte prisastvam, sardechni pozdravi i na dobar chas :)
nikolova

Мнениеот elisaveta dimkova » Пон Мар 26, 2012 12:38 pm

zdraveite, nemoga da razbera na koq data tochno ste uchastvate Vie, zashtoto iskam da doida togava. s nai-golqmo udovolstvie shte prisastvam, pozdravi i na dobar chas
elisaveta dimkova

Следваща

Назад към Вашите коментари