Поздрави за единствената и неповторима ПРИМА - М. Арсенова

Модератор: Марияна Арсенова

Re: Поздрави за единствената и неповторима ПРИМА - М. Арсено

Мнениеот Гост » Нед Май 13, 2012 9:37 am

всеки път когато Ви гледам успявате да спрете дъха ми! Сърдечни Поздрави
Гост

Мнениеот stasi » Нед Май 13, 2012 6:47 pm

здравейте, не знам как да започна, не пиша много по форуми, истината е, че вчера Ви гледах за първи път, и днес седнах и Ви търсих в интернет, защото снощи наистина преживях уникално представление, нямам думи да опиша колко много ме зарадвахте мен а и всички които гледаха със захлас, идвам много често на оперета, но си признавам, че ни Ви бях гледала и вчера разбрах какъв пропуск съм направила. Изгледах всички клипове от сайта Ви - ВЪЗХИТЕНА СЪМ! като почитател на оперетата, като човек който посещава и много оперети в Европа - бих казала, че сте една от най-прекрасните и талантливи изпълнители които съм гледала! Още веднъж най-искрени адмирации, ще следя програмата в сайта Ви, надявам се и през следващия месец да се видим!
stasi

Мнениеот Гост » Нед Май 13, 2012 9:03 pm

unikalno, blestqshto, vdahnovqvashto predstavlenie, kakvoto samo Vie mojete da napravite. pozdravi
Гост

Мнениеот x.x » Пон Май 14, 2012 7:14 pm

nai-prekrasnata, nai-talantlivata, nai-vdahnovqvashtata i edinstvenata - PRIMATA na operetata - M. Arsenova
x.x

Поздрави за единствената и неповторима ПРИМА - М. Арсенова

Мнениеот Марияна Арсенова » Сря Май 16, 2012 10:26 pm

Благодаря ви приятели за милите думи, надявам се да се видим и през следващия месец, информация и програма можете да намерите в сайта. Сърдечни поздрави! http://www.youtube.com/watch?v=3yWAjZRC ... ure=relmfu
Аватар
Марияна Арсенова

Мнениеот Гост » Чет Май 17, 2012 7:35 am

nie Vi blagodarim g-jo Arsenova za prekrasnite predstavleniq! s nai-golqmo udovolstvie 6te prisastvam na Ciganski baron sledvashtiq mesec! Pozdravi :D
Гост

Предишна

Назад към Вашите коментари