Премиера на "Хубавата Елена"

Модератор: Марияна Арсенова

Re: Премиера на "Хубавата Елена"

Мнениеот Гост » Чет Окт 25, 2012 8:14 am

много вълнуващо представление направихте снощи. има изключителен талант и заряд във вас! поздравявам Ви и Ви пожелавам още много такива успехи за напред!
Гост

Мнениеот Гост » Чет Окт 25, 2012 9:51 am

С осанка на царица,с глас на ангел
Гост

Мнениеот Гост » Чет Окт 25, 2012 10:00 am

Шармантната Арсенова пак ни зашемети така както само тя умее!
Гост

Мнениеот cveti » Чет Окт 25, 2012 11:32 am

Снощи наистина направихте един прекрасен спектакъл, наситен с много емоции и прекрасно пеене! Точно вие сте главният "виновник" за успеха на представлението, бяхте най-ярката и забележима, и като истинска Царица ни завладяхте всички!Поздравявам Ви!
cveti

Мнениеот Гост » Чет Окт 25, 2012 1:13 pm

Прекрасно, Поздрави за невероятната Ви игра. Толкова естествено и професионално, оригинално пресъздадено от ваша страна. Прекрасна сте! Бурни аплодисменти!
Гост

Мнениеот Гост » Чет Окт 25, 2012 1:20 pm

МАРИЯНА АРСЕНОВА - ЦАРИЦАТА НА ОПЕРЕТАТА!!! Аплодисменти!
Гост

Мнениеот Марияна Арсенова » Чет Окт 25, 2012 2:28 pm

Скъпи приятели! За мен отзивите ви за тази премиера са може би най-вълнуващите до сега! За тази премиера аз имах изключително малко възможности да репетирам, освен това от 5 дни се боря с кошмарен вирус и снощи играх с ужасна хрема и болки в гърлото! Не мога да повярвам, че според вашите думи съм успяла да превъзмогна дискомфорта си и това не се е отразило на спектакъла! Мога смело да заявя, че това е любимата ми роля! Не само защото е първата, която изиграх на сцената на Музикалния театър, при постъпването си на работа в него! Символиката, която носи образа на Елена като жената, заради която е обявена война, е безкрайно притегателна за всеки един артист! А когато тя е придружена и от изящната музика на Офенбах, удоволствието на сцената е неописуемо! Благодаря ви, че споделяте вашите мнения, защото те ми дават увереността, че независимо от тривиалните пречки, като малки здравословни проблеми, когато стъпиш на сцената магията на оперетата заживява и завладява и нас, артистите, и вас - моята несравнима публика! Благодаря ви!
Аватар
Марияна Арсенова

Мнениеот irena » Чет Окт 25, 2012 2:56 pm

Ужасно, нямахме и представа, а и по нищо не личеше, че имате някакви затруднения и здравословни проблеми, дори напротив изглеждахте прекрасно и ни карахте и ние да се чувстваме така, пяхте несравнимо и прекрасно. Това е поредното доказателство, че Вие сте един уникален творец, истински човек и истинска звезда от световна класа, това лично мен ме кара да Ви гледам повече и повече, невероятна сте!!! Истинската и единствената, която трябва да носи титлата - ПРИМА НА БЪЛГАРСКАТА ОПЕРЕТА!!!
irena

Мнениеот Гост » Чет Окт 25, 2012 2:59 pm

e ne, Vie taka ni raztarsihte, che az nemoga da si predstavq che ste imali nqkakvi zdravoslovni problemi. Vsichko beshe Perfektno, vsashtnost Vie napravihte predstavlenieto nepovtorimo i mu dadohte jivot!!! Iskreni aplodismenti i skoroshno ozdravqvane
Гост

Мнениеот stela » Чет Окт 25, 2012 3:06 pm

поредното доказателство, колко уникален изпълнител сте!!!! Адмирации
stela

ПредишнаСледваща

Назад към Вашите коментари