За "Прилепът" на 1 ноември

Модератор: Марияна Арсенова

За "Прилепът" на 1 ноември

Мнениеот Марияна Арсенова » Сря Окт 31, 2012 12:27 pm

Скъпи приятели! За голямо мое съжаление, няма да мога да играя в спектакъла "Прилепът" на 1 ноември! Въпреки взетите от мен всевъзможни мерки, включващи всякакви фемацефтични и народни лечебни методи, вирусът се оказва много по-упорит от мен! Явно трябва да мине време за оздравяване много по-продължително, отколкото аз си мислех ! Бъдете здрави и до нови срещи!
Аватар
Марияна Арсенова

Re: За "Прилепът" на 1 ноември

Мнениеот bogdanova » Сря Окт 31, 2012 12:57 pm

eh jalko, takmo si vzeh bilet, koi shte uchastva na vashe mqsto (ne he moje da vi zamesti!) da znam dali ima smisal da hodq...skoroshno ozdravqvane, che bez Vsq q nqma magiqta na operetata
bogdanova

Мнениеот kirov » Сря Окт 31, 2012 1:05 pm

неприятно, дано скоро всичко бъде наред! Надявам се следващият месец да имате и Царицата на чардаша! Много любимо изпълнение, предпалагам не само за мен...поздрави
kirov

Мнениеот Гост » Сря Окт 31, 2012 1:15 pm

и аз чакам Чардаш! скорошно оздравяване и успех!
Гост

Мнениеот irena » Сря Окт 31, 2012 7:51 pm

скорошно оздравяване г-жо Арсенова, магията без Вешето присъствие наистина я няма! Към всички участващи и пишещи тук питам - коя Ви е любимата оперета с участието на М.Арсенова, подчертавам с участието на Примата - Арсенова?
irena

Мнениеот дора » Сря Окт 31, 2012 7:52 pm

Веднага отговарям - Графиня Марица и Царицата на Чардаша!
дора

Мнениеот daniela » Сря Окт 31, 2012 8:05 pm

ami ztrudnena sam, t.k. tq izpalnqva vsichko perfektno, neveroqtno i s mnogo chuvstvo i strast, no bih izbrala Mariza, za sajalenie ne q igraqt veche, no kato cheli s tovq q pomnq nai-mnogo!
daniela

Мнениеот Гост » Сря Окт 31, 2012 8:07 pm

ami t.k posledno gledah Elena, mi zapleni napalno, no i v Caricata na Chardasha e unikalna! ne sam go gledala skoro, dano da q ima sl. mesec. vapreki che naistina vsichkite i roli sa prekrasni!
Гост

Мнениеот Гост » Сря Окт 31, 2012 8:12 pm

MAriza! Mariza! Mariza! Vapreki che poslednoto i izpalnenie beshe briliantno, vapreki gripa! Briliantno kakto vsichkite i roli, no opredeleno sam za chardash i mariza!
Гост

Мнениеот elena » Чет Ное 01, 2012 10:25 am

труден избор, гладала съм я в Елена, Веселата Вдовица, Прилепът, Чардаш, Марица, всъшност последните 2 сезона, гледам и клиповете тук, прекрасни и брилиантни изпълнение, истинска магия! Мисля, че Царицата на чардаша ми е най на сърце...
elena

Следваща

Назад към Вашите коментари