За "Прилепът" на 1 ноември

Модератор: Марияна Арсенова

Re: За "Прилепът" на 1 ноември

Мнениеот milena » Чет Ное 08, 2012 8:53 pm

Здравейте, да си призная не съм идвала скоро в оперетата! днес открих сайта Ви, изгледах всичките Ви клипове, изчетох всичко написано тук, отидох и си взех билет за Веселата Вдовица! и още от сега тръпна в очакване и съм убедена, че ще е една вълшебна приказка! Поздрави!
milena

Мнениеот eli » Чет Ное 08, 2012 8:59 pm

всички, които пишат тук и все още не са ходили и специално за Милена, която си е взела билет - не сте сгрешили, изживяването е невероятно. гледах постановката с участието на М.Арсенова и с друга актриса (няма да споменавам имена) НООО изживяването, насладата да си на представление с участието на Арсенова е неповторимо, истинско, естествено, с класа и висота, с талант и изиграно от сърце! т.ч ходете - всичките й роли са прекрасни, лично на мен ми е любима Царицата на Чардаша, но каквото и да гледате си заслужава!!!! Поздрави за Примата и да нови срещи
eli

Мнениеот Гост » Чет Ное 08, 2012 9:07 pm

е нямате ли повече представления през декември? чакаме Ви! Поздрави!
Гост

Мнениеот Гост » Чет Ное 08, 2012 9:08 pm

най-невероятната, най-прекрасната, най-талантливата и неповторима Прима, Марияна Арсенова! Поздрави от сърце!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
Гост

Мнениеот Гост » Пет Ное 09, 2012 11:25 am

красива, обичана, елегантна и с талант да превзема душите и сърцата. перфектна във всяка своя роля, как да избера, всичките са прекрасни, когато се изпълняват от Примата - Мариана Арсенова!
Гост

Мнениеот Гост » Пет Ное 09, 2012 8:22 pm

prekrasna ste! Neveroqtna vav vsichkite roli koito izpalnqvate!!!! nqmam tarpenie utre za Ciganski Baron, mnogo trudno vokalno izpalnenie, proizvedenie klonqshto poveche kam operata, no vie go izpalnqvate prosto....perfektno!Gorda sam che v Bg ima hora kato Vas, vseki den kogato sedna na rabota pred computera otvarqm saita i denqt mi zapochva s magiqta na operetata, magiqta koqto sazdavate na scenata na teatara! Blagodarq Vi ot sarce za vsichki tezi migove!
Гост

Мнениеот дима » Съб Ное 10, 2012 10:14 pm

прекрасна и невероятна....няма какво повече да кажеш, когато на сцената е Примата - Арсенова!
дима

Мнениеот metodi » Съб Ное 10, 2012 10:16 pm

prekrasnooo! Bravo! Aplodismentite sa malko za da izrazq vazhishtenieto si!!! Blarodarq za prekrasnoto izjivqvane
metodi

Мнениеот Гост » Съб Ное 10, 2012 10:17 pm

Nepovtorima - Mariqna Arsenova
Гост

Мнениеот димитрина » Съб Ное 10, 2012 10:21 pm

талант и класа на световно ниво, каквото само вие можете да ни покажете, в тази не лека за изпълнение опера, излязохте и ни завладяхте за пореден път!!!!!!!!!! :D
димитрина

ПредишнаСледваща

Назад към Вашите коментари