"Веселата вдовица"

Модератор: Марияна Арсенова

"Веселата вдовица"

Мнениеот Марияна Арсенова » Нед Ное 25, 2012 6:13 pm

Благодаря на всички за прекрасните думи! Благодаря, че споделяте тези ваши усещания, защото за артиста е от първостепенно значение да разбере какви емоции предизвиква неговата игра! Радвам се, че съм успяла да докосна вашите сърца! До нови срещи!
Аватар
Марияна Арсенова

Re: "Веселата вдовица"

Мнениеот Гост » Нед Ное 25, 2012 6:30 pm

Спектакълът неше много емоционален и въздействащ. Благодаря за това изживяване!
Гост

Мнениеот stefi » Нед Ное 25, 2012 6:43 pm

гледам представлението за втори път и за втори път ме оставяте без думи от възхищение! носите огромен емоционален заряд който предавате и на нас и ни радвате безгранично от сцената! искрени и сърдечни поздрави
stefi

Мнениеот ivo » Нед Ное 25, 2012 6:45 pm

unikalno predstavlenie
ivo

Мнениеот Гост » Нед Ное 25, 2012 7:28 pm

neveroqtno, ariqta me prosalzsi, tolkova perfektno i blestqshto izpalnenie!!!!!!!!!!!!!! Velika
Гост

Мнениеот Гост » Нед Ное 25, 2012 7:52 pm

представлението беше невероятно, много емоционално, много истинско, силно препоръчвам на всеки да отиде с участието на м.арсенова разбира се :D
Гост

Мнениеот Гост » Нед Ное 25, 2012 9:25 pm

velikolepna kakto vinagi
Гост

Мнениеот emanuela » Пон Ное 26, 2012 3:31 pm

сътворихте, направихте някаква магия на сцената! веднага си взех билет за хубавата елена тази седмица, вие сте най-прекрасното сопрано което съм слушала и гледала! аплодисменти
emanuela

Мнениеот ели » Вто Ное 27, 2012 11:04 am

най-прекрасната, най-неотразимата и талантлива - Примата! нямам търпение за елена в четвъртък. така силно ме впечатлихте с арията си във веселата вдовица, а и като цяло представлението беше повече от Прекрасно, силно въздействащо и емоционално. Благодаря Ви!!!!!
ели

Мнениеот mimi » Чет Ное 29, 2012 12:04 pm

днес е денят на Хубавата Елена!!!!!!!! нямам търпение, поздрави г-жо Арсенова невероятна сте! :D
mimi

Следваща

Назад към Вашите коментари