Честита Нова 2013 г.! Заповядайте на "Царицата на чардаша"

Модератор: Марияна Арсенова

Re: Честита Нова 2013 г.! Заповядайте на "Царицата на чардаш

Мнениеот Гост » Пет Яну 11, 2013 1:46 pm

Неповторимото творчество на Калман от една страна и неповторимият Ви талант г-жо Арсенова от другата страна са перфектната комбинация и символа на нашата Оперета! Поклон!
Гост

Мнениеот нели » Пет Яну 11, 2013 1:52 pm

ДА ЖИВЕЕ "ЦАРИЦАТА НА ЧАРДАША"!/Мариана Арсенова!
нели

Мнениеот d-r Ilieva » Пет Яну 11, 2013 6:58 pm

благодаря Ви за прекрасната вечер с която ни дарихте и много се радвам, че от този сайт можем да гледаме Вашите изпълнения, защото наистина човек има нужда да Ви слуша всеки ден, а тук е перфектното място! Много вълнуващ концерт направихте, много заряд и класа има във вас и съм горда, че Ви гледах и слушах! желая Ви щастлива година, здраве и верни приятели, защото мисля че човек има нужда от това, а на публиката желая да Ви гледа все по-често! Благодарности, поклон и аплодисменти!
d-r Ilieva

Мнениеот Гост » Пет Яну 11, 2013 6:59 pm

Прекрасна сте! Невероятно представление! Аплодисменти и бравооо!
Гост

Мнениеот диди » Съб Яну 12, 2013 10:45 am

не мога да спра да гледам тези клипове, не съм излизала от сайта Ви от както Ви гледах онази вечер, кога пак ще имате Царицата на чардаша, и в какво ще участвате през февруари? Много Ви благодаря за прекрасната вечер която ни подарихте, наистина думите не са достатъчни да изразя възхищението и насладата от представлението, поклон и аплодисменти за единствената - Мариана Арсенова!
диди

Мнениеот valentina » Съб Яну 12, 2013 5:28 pm

здравейте, първо - благодаря, от цялото си сърце благодаря за представлението Ви в четвъртък, аз също не съм излизала от сайта, това което правите е просто невероятно! кога ще играете пак в това представление, ако го играете всеки ден - всеки ден ще сме в оперетата! много вълнуващо представление, а когато Вие излезете на сцената се превръща в някаква магия! Думите са безсилни, затова приемете моите аплодисменти и сърдечни благодарности!
valentina

Мнениеот Гост » Нед Яну 13, 2013 7:58 pm

г-жо Арсенова, прекрасна бяхте в четвъртък, хиляди благодарности и успехи! до нови срещи!
Гост

Мнениеот marina genova » Сря Яну 16, 2013 8:16 pm

г-жо Арсенова, за тази ария на Марица, която изпълнихте току що си, мога да умра само за да я чуя пак! Невероятно! Вие сте най-прекрасния, талантлив и спиращ дъха изпълнител! Не знам дали аплодисментите ни в момента в залата са достатъчни за да Ви кажем, колко много и от сърце Ви благодарим за това изпълнение и за всеки път когато излезете на сцена! Бъдете с нас! Поклон!!!!
marina genova

Мнениеот tez » Сря Яну 16, 2013 8:33 pm

Невероятноооо! Браво! Това е най-блестящото и уникално изпълнение! Аплодисментите не са достатъчни пред Вас! Поклон и на добър час, благодаря
tez

Мнениеот Гост » Сря Яну 16, 2013 8:36 pm

Оооооооооо, невероятна, ангелски глас! Поклон пред Вас г-жо Арсенова
Гост

ПредишнаСледваща

Назад към Вашите коментари