Заповядайте на Премиерите на мюзикъла "Чикаго" на 26 и 27

Модератор: Марияна Арсенова

Re: Заповядайте на Премиерите на мюзикъла "Чикаго" на 26 и 2

Мнениеот mitko » Съб Апр 27, 2013 5:04 pm

имах билети за снощи, обадих се в театъра и те ми казаха, че Арсенова ще участва в събота, затова ги дадох на приятел, който каза че тя е играла снощи....съответно за днес не си намерих билети и тотално се отказвам да го гледам с който и да било състав....ще чакам Царицата на чардаша на 22-рри май, ако пак не се промени състава!
mitko

Мнениеот iveta » Съб Апр 27, 2013 5:46 pm

не знам защо се оплаквате хора, какво значение има кой ще играе?!?!?! всички са вложили толкова труд и усилия за да ни радват, вие само мрънкате! Ами да и аз искам да гледам Арсенова и затова ще хода на 22 май на най-прекрасната, класическа оперета!
iveta

Мнениеот Марияна Арсенова » Нед Апр 28, 2013 8:40 pm

Скъпи приятели, Уважаеми господин (mitko), много съжалявам за станалото недоразумение със съставите за двете премиери! Напрежението и творческият хаос, които царят предпремиерно, явно са се отразили на правилната информация, подадена на билетните каси! Двата състава бяха определени от постановъчния екип късно вечерта преди първата премиера и явно умората на всички е оказала влияние върху точността! Тъй като на трите централни роли (Рокси, Били и Велма) има и трети състав, все още не се знае кой точно ще играе на 17 и 18 май. Ще се разбере едва след празниците, на 7 или 8 май. Непременно ще ви информирам навреме! Заповядайте на този спектакъл! Определено бих могла да заявя, че той е един от най–зрелищните и ефектни спектакли, поставяни на сцената на нашия театър, и си заслужава да се гледа всеки един състав от участващите! Ще се радвам да споделите своите мнения за него! А за Вас, господине (съжалявам, но не зная точното Ви име), лично ще осигуря билети за спектакъла на „Чикаго” през май, в който ще участвам! Ще бъдат на касата, на Ваше име (пишете ми на имейла, даден в сайта), специално за компенсация за причиненото неудобство! Нашето изкуство поражда само положителни емоции и нека винаги да бъде така!
Аватар
Марияна Арсенова

Мнениеот vili markova » Нед Апр 28, 2013 8:45 pm

Здравейте! Аз Ви гледах! Прекрасен мюзикъл, наистина съм горда, че е на българска сцена, много грандиозен и изигран перфектно! Браво и на Вас! но Вие сте прекрасна във всичките си изпълнения!
vili markova

Мнениеот mariya genova » Нед Апр 28, 2013 8:59 pm

представлението беше изумително! класи над Бродуей! все пак ще се играе още, така че ходете на който и да е състав, да всички искаме да гледаме неповторимата М. Арсенова, но определено си заслужава и всеки път да ходим! успехи г-жо Арсенова и благодарности за всичко, представям си колко труд и усилия Ви е коствало на всичките които излязохте на сцената! Благодарности и поклон
mariya genova

Мнениеот iva anastasova » Нед Апр 28, 2013 9:14 pm

Петък беше най-невероятната музикална вечер,която сам имала, заредена с прекрасни емоции и чувство.Такива моменти са едни от малкото причини,които ме връщат в оперетата.Вашето творчество е изпълнено с най-чистото и свято нещо - добротата, всеки път ме зарежда.Благодаря,че ви има и имам възможност макар и за малко да се докосна до вашето изкуство
iva anastasova

Мнениеот yordanka ivanova » Пон Апр 29, 2013 11:58 am

Здравейте г-жо Арсенова, искам да Ви благодаря за невероятната премиера, не само достойна за Бродуей, но класи над него! Много труд е вложен личи си, Вие както винаги - прекрасна, пълнеща сърцата ни с радост! Сега гледам програмата Ви за май и ще присъствам на почти всичките Ви изяви, задължително на Царицата на чардаша! В такива моменти съм горда и за мен е чест, че може да Ви гледаме и да се насладим на това прекрасно изкуство в истинският му и неподправен вид! Поклон, аплодисменти и весили празници!
yordanka ivanova

Мнениеот ivelina nikolova » Пон Апр 29, 2013 3:45 pm

поздрави и от мен, прекрасен спектакъл, за съжаление гледах втората премиера и не можах да ви видя, надявам се следващият път! А представлението наистина си заслужава и препоръчвам на всички до отидат! рядко да не кажа почни никъде вече в България не се правят такива стойностни неща с такива невероятни таланти! Поздрави г-жо Арсенова и до нови срищи
ivelina nikolova

Мнениеот Гост » Пон Апр 29, 2013 8:11 pm

филмът "Чикаго" е печелил 6 Оскара, вашето Чикаго мисля че е достойно за 60! Прекрасен мюзикъл и то на българска сцена! Приемете искрените ми поздрави за представлението, Вас не успях да Ви гледам, но с удоволствие бих дошъл отново
Гост

Мнениеот ивета » Пон Апр 29, 2013 8:59 pm

уникален талант-М.Арсенова, с всяка следваща роля по-прекрасна и ослепителна! Не мога да спра да Ви гледам, Вие сте олицетворение на думата Оперета!
ивета

Предишна

Назад към Вашите коментари