Заповядайте на "Царицата на чардаша"на 7.11

Модератор: Марияна Арсенова

Re: Заповядайте на "Царицата на чардаша"на 7.11

Мнениеот Pavlovi » Чет Ное 07, 2013 10:54 pm

Браво, поклон и аплодисменти!
Pavlovi

Мнениеот Гост » Чет Ное 07, 2013 11:14 pm

Поздрави и хиляди благодарности за прекрасната вечер и невероятното представление. Покрон г-жо Арсенова, аплодисменти
Гост

Мнениеот Гост » Чет Ное 07, 2013 11:15 pm

Поклон пред Вас, благодаря Ви
Гост

Мнениеот ivaila simonova » Пет Ное 08, 2013 8:21 am

страхотен спектакъл, най-добрата царица която сме гледали! поздравявам ви от сърце
ivaila simonova

Мнениеот dimitrina pavlova » Пет Ное 08, 2013 11:00 am

поздрави г-жо Арсенова, отдавна не бяхме гледали такава великолепна Царица на чардаша, истинска, невероятно пеене, брилянтно изпълнение...просто Уникална! Благодаря Ви за емоциите, поздрави на всички и аплодисменти
dimitrina pavlova

Мнениеот Марияна Арсенова » Пет Ное 08, 2013 12:27 pm

Скъпи приятели! Благодаря за топлите и възторжени думи! Вашите мисли и коментари са безценна награда за всичко онова, което правя на сцената! "Царицата на чардаша", освен спектакъл с неповторима музика и драматургия, за мен е най-емоционалния от всички, в които участвам! Когато изпълнявам ролята на Силва, така се сливам с преживяванията на моята героиня, че преставам да правя разлика между моите и нейните усещания! Дни наред след този спектакъл, все още съм под влияние на тези усещания! А когато споделяте, че всичко, което пресъздавам на сцената стига и до вас – тогава ми остава само едно – за пореден път да кажа – Благодаря ви, любима, скъпа публика, благодаря ви, че идвате на моите спектакли, благодаря, че споделяте своите впечатления, благодаря ви, защото така ми давате увереността да продължавам да съм в вас от сцената! До нови срещи!
Аватар
Марияна Арсенова

Мнениеот asia mihova » Пет Ное 08, 2013 12:36 pm

прекрасни думи, спектакълът беше невероятен, поздравявам ви от сърце невероятна игра, сценично поведение, а пеенето - неповторимо!
asia mihova

Мнениеот dragomir hristov » Пет Ное 08, 2013 3:45 pm

сърдечни поздрави благодарности за прекрасното изпълнение! чакаме с нетърпение следващият Ви концерт. невероятни думи, не само вие се пренасяте в ролята си, а и ние, публиката! така ни завладявате с невероятната си игра и изумително пеене, че не искаме да свършва. поклон и бурни аплодисменти
dragomir hristov

Предишна

Назад към Вашите коментари