Заповядайте на "Царицата на чардаша"на 7.11

Модератор: Марияна Арсенова

Re: Заповядайте на "Царицата на чардаша"на 7.11

Мнениеот марина » Чет Ное 07, 2013 10:22 pm

най-невероятната Царица на Чардаша, която сме гледали, поклон
марина

Мнениеот Маринова » Чет Ное 07, 2013 10:26 pm

гледахме Ви през май месец ако не бъркам, всеки път когато излезете на сцена сте неповторима, но сега.....направо, така ни разчуствахте и развълнувахте, невероятна емоция, уникално изпълнение. Всеки следващ път в който Ви гледаме сте по-невероятна! поклон
Маринова

Мнениеот Гост » Чет Ное 07, 2013 10:27 pm

Бравоооо! Поздрави на всички, прекрасни сте
Гост

Мнениеот иванови » Чет Ное 07, 2013 10:29 pm

какъв талант, какво изпълнение, какъв глас! Поклон, поклон пред вас, най-прекрасната царица
иванови

Мнениеот miroslava surcheva » Чет Ное 07, 2013 10:32 pm

Поздрави на всички, на целия състав, на всички, които са работили, актьори, режисьори, всички, които ни накараха да се усмихнем и празнуваме днес! Г-жо Арсенова поклон пред вас и таланта Ви, всеки следващ път по-прекрасна на сцената. до нови срещи, поклон
miroslava surcheva

Мнениеот Гост » Чет Ное 07, 2013 10:35 pm

Благодаря Ви за прекрасната вечер, невероятно изпълнение, арията ни спря дъха! нямам търпение пак да Ви видя в тази роля. прекрасен концерт, браво, браво
Гост

Мнениеот iveta arnaudova » Чет Ное 07, 2013 10:41 pm

прекрасна вечер, прекрасен спектакъл, изпълнен с много емоции, много талант и наслада за нас публиката. Благодарности за труда който влагате, за това, че ни радвате от сцената. Поклон пред Вас
iveta arnaudova

Мнениеот Гост » Чет Ное 07, 2013 10:42 pm

Браво! Браво! Браво! Поклон! Прекрасна
Гост

Мнениеот мартин » Чет Ное 07, 2013 10:47 pm

не знам за вас хора, но аз още си пея...невероятен спектакъл, много зареждащ, много емоционален. мисля, убеден съм, че по-добра Царица на чардаша не съм гледал, благодаря ви, г-жо Арсенова - Истинска и невероятна! Благодаря
мартин

Мнениеот Мариета » Чет Ное 07, 2013 10:52 pm

невероятен спектакъл, приемете искрени и сърдечни поздрави. Това което правите на сцената е неповторимо, нямам думи да Ви опиша колко щастливи ни правите. Идвам на Вашите представления всеки път, и всеки път е още по-вълнуващо, благодаря ви от сърце! Поклон пред Вас!!!!!
Мариета

ПредишнаСледваща

Назад към Вашите коментари