царицата на чардаша

Модератор: Марияна Арсенова

Re: царицата на чардаша

Мнениеот pavlov » Нед Фев 05, 2012 2:15 pm

напълно подкрепям предното мнение и всички до тук - Уникални сте - ПОКЛОН!
pavlov

Мнениеот Марияна Арсенова » Пон Фев 06, 2012 10:21 am

Скъпи приятели! Не можете да си представите колко съм благодарна за прекрасните ви думи! Щастлива съм, че аз и моите колеги сме успели да ви направим съпричастни към преживяванията на нашите герои. Вашите поздравления и топли думи винаги ме вълнуват дълбоко, но след снощния силно емоционален спектакъл те са много силни за мен. Единственото, което мога да кажа е: ПОКЛОН ПРЕД НЕЙНО ВЕЛИЧЕСТВО ПУБЛИКАТА!
Аватар
Марияна Арсенова

Мнениеот alexandrina popova » Пон Фев 06, 2012 12:26 pm

Благодарим г-жо Арсенова! За прекрасното изпълнение, за топлите думи, които ни пишете! Поздрави за всичко с което се занимавате - на сцената, в театъра, тук в интернет, всичко е прекрасно, прекрасен сайт! всичко което правите на сцената, га правите с такава лекота и финес, изглежда толкова лесно, а всъщност е невероятно трудно, затова - Поклон - пред таланта Ви, пред работата ви, пред умението Ви да топлите така душите ни! :)
alexandrina popova

Мнениеот irena » Пон Фев 06, 2012 12:44 pm

prekrasni dumi, blagodarq ot imeto na vsichki! i oshte vednaj nai-iskreni pozdravi! :)
irena

Мнениеот Гост » Пон Фев 06, 2012 7:48 pm

Поздрави за невероятната и неповторима Царица на Оперетата!
Гост

Мнениеот Гост » Пон Фев 06, 2012 9:47 pm

Прекрасни думи, благодарим от сърце за невероятонто представление и за милите думи!
Гост

Мнениеот d-r A.Stoianov » Пон Фев 06, 2012 10:45 pm

Здравейте! Първо поздрави за представлението в събота, заинтригувах се и реших да потърся програмата на театъра и средващите Ви представления и попаднах на изисканият Ви и стилен сайт и форум и просто немгоа да не напиша, колко ме зарадва това, защото на цялата чалга в която живеем, Вие и това което правите, сте един лъч светлина и надежда за българския народ и култура! Много се радвам, че има хора които пишат тук и се интересуват, това означава, че все още има надежда за нас - българите! Благодаря за милите думи които пишете тук, и затова което сте създали в интернет!
d-r A.Stoianov

Мнениеот димитрова » Вто Фев 07, 2012 4:41 pm

поздравления за спектакъла в събота, с нетърпение чакам следващия...
димитрова

Мнениеот Svetla Yankova » Вто Фев 07, 2012 6:07 pm

прекрасни думи....радвате ни от сцената, радвате ни от интернет, много благодаря и за факта, че от сайтът Ви винаги можем да гледаме оперета! ТОва е страхонто, няма друг изпълнител в България нито оперен нито оперетен, който дава толкова много на публиката и от сцената, и в интернет, искрено Ви поздравявам за всичко и с нетърпение чакам Цигански Барон!
Svetla Yankova

Мнениеот Гост » Вто Фев 07, 2012 6:09 pm

Поздрави, за изпълнението в събота и винаги сте била неотразима
Гост

ПредишнаСледваща

Назад към Вашите коментари